خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی : یک سرور خصوصی مجازی (VPS) یک پارتیشن مستقل و مجازی روی یک سرور فیزیکی است.  هنگامی که از ما یک سرور مجازی دریافت میکنید ، یکی از این قیمت ها را دریافت می کنید تا هر طور که می خواهید مدیریت کنید، برنامه ها یا اسکریپت ها را نصب کنید و فایل های وب خود را به روشی که می خواهید مرتب کنید. خصوصی، امن و قابل انعطاف است.

در حالی که شما برخی از منابع سخت افزاری را با سایر مشتریان VPS در سرور خود به اشتراک می گذارید، هیچ کاری که دیگران انجام می دهند روی خرید سرور مجازی رایگان  شما و بالعکس تأثیر نمی گذارد. شما بسیاری از مزایای سرور اختصاصی خود را با کسری از هزینه دریافت می کنید. در سرور اشتراکی، شما بر عملکرد پلتفرم ارائه شده تکیه می کنید. با انتخاب VPS، می‌توانید پیکربندی مناسب برای برنامه‌ها، نیازها و رشد خود را انتخاب کنید.

 

خرید سرور مجازی

سرور مجازی چیست؟

به سروری گفته می‌شود که برخلاف سرورهای اختصاصی فیزیکی، منابع سخت افزاری و نرم افزاری را با سیستم عامل های دیگر (سیستم عامل) به اشتراک می‌گذارد و در یک مرکز داده خارج از سایت قرار می‌دهد. با خرید سرور مجازی یک روزه خارجی امکان تقسیم قدرت پردازش در بین چندین کاربر و استفاده کامل از قابلیت پردازش هر سرور فراهم می‌شود.نیازهای خاص خود را شناسایی کنید

  •  منابع کاملا اختصاصی
  • حداکثر قدرت وانعطاف
  • بدون محدودیت در دسترسی
  • پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری
  • امکان نصب نرم افزهای خاص

نیازهای خاص شما، مقایسه را راحت‌تر می‌کند. بعضی از مشاغل، سازمان ها یا نهادها استفاده از سرورهای فیزیکی را در حال حاضر ترجیح می‌دهند، به این دلیل که معتقدند این گزینه دارای امنیت و زمان بیشتری می‌باشد. اما این ترجیحات تا حدی بر اساس اطلاعات قدیمی‌تر آن‌ها شکل گرفته است. البته به یاد داشته باشید که فناوری همیشه در حال رشد، تغییر و تحول است.

واقعیت این است که امروزه خرید vps آلمان ، خرید سرور مجازی ترکیه  ارائه‌دهنده‌ی مزایای زیادی هستند. اختصاص دادن لحظه‌ای برای بررسی خرید سرور مجازی خارجی ممکن است به شما این کمک را بکند که بتوانید گزینه‌ی مناسبی را برای تجارت خود انتخاب کنید.

  • سرور مجازی

مزایای خرید سرور مجازی

منابع موجود در سرور VPS خود را برای حساب های میزبانی وب خود تضمین می کنند. این بدان معنی است که حساب شما همیشه به مقدار تعیین شده رم، پردازنده و فضای دیسکی که انتخاب کرده اید، صرف نظر از کارهایی که سایر کاربران روی سرور انجام می دهند، اختصاص می یابد. این امکان ثبات و عملکرد بیشتر وب سایت، برنامه ها و ایمیل شما را فراهم می کند. همچنین سیستم عامل را با هیچ کاربر دیگری به اشتراک نمی گذارید و امنیت بهتری را برای فایل های وب سایت خود فراهم می کند.

منابع انعطاف پذیر

نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. فقط برای منابعی که واقعاً به آن نیاز دارید در زمان واقعی پرداخت کنید. شما می توانید منابع VPS خود را با توجه به هسته های CPU، حافظه رم  و هارد سفارشی سازی کنید.

ایده خوبی برای صرفه جویی در فضا

با خرید سرور مجازی برای ترید تعداد سرورهای فیزیکی یک شرکت در محل کار، کاهش پیدا می‌کند. صرف نظر از پتانسیل کسب و کار، استفاده از سرور‌های مجازی همیشه ایده خوبی برای صرفه جویی در فضای مورد نیاز می‌باشد. استفاده از تجهیزات فیزیکی کمتر باعث کاهش تعداد پرسنل و نیروهای مربوطه می‌شود.

ویندوز ریموت دسکتاپ

24 ساعته و هفت روز هفته را  از هر مکانی به دسکتاپ خرید سرور مجازی امارات خود دسترسی داشته باشید. سرور همیشه روشن و متصل است. حتی پس از پایان کار شما با ریموت دسکتاپ ، برنامه ها به اجرای خود ادامه می دهند. ایده آل برای مشاغل با کارکنان از راه دور برای دسترسی به فایل ها یا نرم افزارهای مهم. نرم افزار را در پس زمینه بدون وقفه برای پردازش داده ها، استخراج ارز، سرورهای بازی، معاملات سهام یا فارکس اجرا کنید.

دیگر مزایای استفاده از خرید سرور مجازی شامل:

  • اجرای نسخه پشتیبان و استفاده از چندین محیط سیستم عامل در یک رایانه با استفاده از سرورمجازی فراهم می‌شود.
  • استفاده بهتر از سخت افزار از طریق سرور مجازی فراهم می‌شود و در صورت بروز مشکل سریع‌تر بهبود پیدا می‌کند.
  • سرور‌های مجازی قابل اطمینان و در دسترس هستند و خرابی نرم افزار بر سرویس‌های دیگر تأثیر منفی نمی‌گذارد.
  • خرید سرور مجازی یک روزه دارای محیط کاربری مستقل است.

خرید سرور مجازی چه معایبی می‌توانند داشته باشند؟

بزرگترین عیب سرورهای مجازی این است که زمانی که سرور آفلاین می‌شود، تمام وب سایت های میزبان آن نیز آفلاین می شوند ، از این رو، برای حل این مشکل، این شرکت می‌تواند مجموعه‌ای از سرورها را راه اندازی کند.

سرور های مجازی منابع کامل فیزیکی را در اختیار ندارند و به صورت مجازی هسته های سی‌پی‌یو (CPU ) یا رم مجازی سازی شده‌است و قدرت واقعی یک هسته سی‌پی‌یو را ندارند.

مدیریت و عملکرد در خرید سرور مجازی

در مدیریت سرور‌های مجازی باید محیط‌ های مجازی نمونه سازی شوند یعنی نمونه‌هایی در خرید سرور مجازی بورس ایجاد شود و دسترسی غیر مستقیم به سخت افزار می‌تواند یکی از معایب استفاده از سرورهای مجازی باشد.

البته درحال حاضر، متاسفانه هیچ روش تلفیقی برای اندازه‌گیری علمکرد فضاهای مجازی موجود نیست.

سرور‌ مجازی آلمان، فرانسه و هلند چه ویژگی‌هایی دارند؟

پینگ تایم پایین سرورهای مجازی آلمان، سرور مجازی هلند و سرور مجازی فرانسه به ایران، نسبت به کشورهای آمریکا و کانادا و البته کشورهایی که از ایران در نقطه جغرافیایی دورتری قرار گرفتن باعث شده ‌است که سرعت بیش‌تری از شبکه آن‌ها دریافت شود. بالاترین سرعت ممکن با سرور مجازی آلمان، هلند و فرانسه تجربه کنید و تبدیل به نقطه عطفی برای ساکنان ایران شود و این سرویس را به عنوان یکی از پرطرفدارترین سرویس‌ها به شمار برورد. در این سرورها منابع کاملا اختصاصی می‌باشند و دسترسی بدون محدودیتی دارند و نصب نرم افزهای خاص جز قابلیت های این سرورهای مجازی به شمار می‌رود.

ارزیابی جنبه‌های موجود خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی مزایای بیشتری را به همراه دارد زیرا می‌تواند تعدادی از عملیات را حل و ساده‌سازی کند. ارزیابی همه جنبه‌های موجود در استفاده از سرور مجازی برای جلوگیری از هر نوع بحران قابل توجه است. شما همین حالا می‌توانید با شماره گیری تلفن‌های موجود در سایت، با ما تماس حاصل فرمایید و با گرفتن مشاوره از متخصصان مجموعه مدیران سرور، انتخاب درستی در انتخاب هریک از سرور های مجازی آلمان، فرانسه، هلند و موارد دیگر برای کسب و کار خود داشته باشید.

مدیران سرور بهترین سایت با قابلیت ارائه vps از ۳۲ لوکیشن دنیا را به کاربران خود دارد که می توان به کشور های زیر اشاره کرد .

سرور مجازی آمریکا
سرور مجازی روسیه
VPS انگلیس
سرور مجازی آلمان
VPS  ایران
VPS کانادا
سرور مجازی هلند
سرور مجازی فرانسه

 

سرور مجازی ارزان

 

همه ی ما این ضرب المثل را می دانیم که می گوید: «آنچه را برای آن پول می پردازی دریافت می کنی». اما ما استثنا هستیم که این قاعده را ثابت می کند. چگونه می توان یک شرکت میزبانی ایجاد کرد که محصول عالی، خدمات عالی ارائه دهد و همچنان قیمت های پایینی داشته باشد؟

ما با خرید سخت افزار با کیفیت و درجه یک سازمانی شروع کردیم. مطمئناً، ممکن است به نظر برسد که می‌توانید با سرور مجازی  ارزان قیمت و قطعات بی کیفیت در پول خود صرفه‌جویی کنیم. اما تجهیزات قابل اعتماد به معنای عدم نیاز به تعویض قطعات است و به معنای راضی نگه داشتن مشتریان با خرابی کمتر است.

سپس روی یک شبکه چند سرور مجازی ارزان راه اندازی کردیم: سرعت بالای 10 گیگابیت در ثانیه به این معنی است که مشتریان ما همیشه فضای اصلی را برای عبور از ترافیک پیدا می‌کنند. افزایش ناگهانی بازدیدکنندگان داشتید؟ مشکلی نیست با خرید عمده و ارائه خدمات به هزاران مشتری، نرخ‌های عالی ارائه می‌کنیم .

آخرین مرحله خدمات سریع و دوستانه ما است. ما یک کارشناس حرفه ایی  آماده کمک به شما در 24 ساعت شبانه روز  هستیم . این بدان معناست که وقتی با پشتیبانی تماس می‌گیرید، با یک شخص واقعی تماس می‌گیرید که می‌تواند به حل فوری مشکل شما کمک کند. این یک چرخه عالی است: هر چه سریعتر بتوانیم به شما کمک کنیم، زودتر یک کارشناس برای کمک به مشتری بعدی در دسترس خواهد بود.