سرور مجازی

Server اختصاصی Modiranserver  از دیتا سنترهای مختلف دنیا ارائه میشود . پایداری سرویس های فوق باعث آپتایم ۹۹٫۹ درصدی VPS های شده است . پینگ تایم پایین VPS های اروپا برای ساکنان ایران باعث شده که این سرویس به یکی از پرطرفدارترین سرویس ها انتخاب شود . استفاده از هارد های(SSD ) و رم های (DDR4) باعث افزایش سرعت سرویس ها شده تا جایی که شما در زمان استفاده از VPS خود احساس میکنید که با سیستم شخصی خود در حال کار هستید.

  •  منابع کاملا اختصاصی
  • حداکثر قدرت وانعطاف
  • بدون محدودیت در دسترسی
  • پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری
  • امکان نصب نرم افزهای خاص

سرور مجازی

تهیه فایل پشتیبان

از  VPS ها فایل پشتیبانی تهیه نمی شود . چنانچه از این سرویس ها به عنوان هاستینگ استفاده میکنید و یا اطلاعات مهمی روی سرور ها دارید تهیه فایل پشتیبان به عهده مشتری می باشد.

قیمت VPS مدیران سرور با توجه به مالکیت اختصاصی در دیتا سنتر های معروف مانند هتزنر ، OVH،لیزوب ، ورلد استریم ،رداستیشن ،xlhost، کلوکراسینگ  همواره مناسب بوده و مدیران سرور قادر خواهد بود که منابع کاملا اختصاصی و به روز را به مشتریان خود ارائه دهد . سخت افزار های مورد استفاده  از بروزترین پردازنده ، رم و هارد های و پردازنده های سریع  موجود می باشد که میتوان به پردازنده Intel® Xeon®  E5-2630v4 ، رم های DDR 4 ، و هارد های SSD و NVME  بسیار سریع اشاره کرد .
ترافیک مصرفی شما در سرور های مدیران سرور کاملا نامحدود بوده . برابر حملات DDoS کاملا ایمن شده است و قابلیت نصب انواع سیستم عامل ها را  داراست .

مدیران سرور قابلیت ارائه vps از ۳۲ لوکیشن دنیا را به کاربران خود دارد که می توان به کشور های زیر اشاره کرد .

سرور مجازی آمریکا
سرور مجازی روسیه
VPS انگلیس
سرور مجازی آلمان
VPS  ایران
VPS کانادا
سرور مجازی هلند
سرور مجازی فرانسه