خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی :اکثر نهاد های اجتماعی، سیاسی و شرکت‌ها، از طریق مجازی سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات و مرکز داده درحال حاضر هزینه های خود را به طور قابل توجهی کاهش داده اند .بهبود و پیشرفت، یکی از اساسی‌ترین مولفه‌های زیر ساخت فناوری اطلاعات، سرور است که برای ذخیره اطلاعات از آن استفاده می‌شود.
اکنون بسیاری از مشاغل خرید سرور مجازی را برای تأمین عملکردهای مهم کسب‌ و کار خود انتخاب کرده‌اند.

برای پاسخ به سوالات زیر ادامه دهید:

 • سرور مجازی چیست؟
 • تفاوت آن با انواع دیگر سرورها چیست؟
 •  چگونه  می‌تواند باعث پس انداز کردن مبلغی برای کسب و کار شما شود؟

خرید سرور مجازی

سرور مجازی چیست؟

به سروری گفته می‌شود که برخلاف سرورهای اختصاصی فیزیکی، منابع سخت افزاری و نرم افزاری را با سیستم عامل های دیگر (سیستم عامل) به اشتراک می‌گذارد و در یک مرکز داده خارج از سایت قرار می‌دهد. با سرور مجازی خارجی امکان تقسیم قدرت پردازش در بین چندین کاربر و استفاده کامل از قابلیت پردازش هر سرور فراهم می‌شود.نیازهای خاص خود را شناسایی کنید

 •  منابع کاملا اختصاصی
 • حداکثر قدرت وانعطاف
 • بدون محدودیت در دسترسی
 • پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری
 • امکان نصب نرم افزهای خاص

نیازهای خاص شما، مقایسه  را راحت‌تر می‌کند. بعضی از مشاغل، سازمان ها یا نهادها استفاده از سرورهای فیزیکی را در حال حاضر ترجیح می‌دهند، به این دلیل که معتقدند این گزینه دارای امنیت و زمان بیشتری می‌باشد. اما این ترجیحات تا حدی بر اساس اطلاعات قدیمی‌تر آن‌ها شکل گرفته است. البته به یاد داشته باشید که فناوری همیشه در حال رشد، تغییر و تحول است.

واقعیت این است که امروزه خرید vps آلمان ارائه‌دهنده‌ی مزایای زیادی هستند. اختصاص دادن لحظه‌ای برای بررسی خرید سرور مجازی خارجی ممکن است به شما این کمک را بکند که بتوانید گزینه‌ی مناسبی را برای تجارت خود انتخاب کنید.

 • سرور مجازی

مزایای سرور مجازی

شرکت شما می‌تواند با خرید سرور مجازی بایننس از مزایایی برخوردار شود. صرفه‌جویی در هزینه‌ها بهترین دلیل ذکر شده برای تغییر کاربری به خرید سرور مجازی ارزان یک روزه است؛ اما مزایایی نیز وجود دارد که فراتر از حفظ بودجه است. با برسی موارد زیر، به سرورهای مجازی می‌توانید بهره‌ وری را افزایش داده و از امنیت بیشتری برخوردار شوید. بیایید دقیق‌تر موارد را بررسی کنیم:

صرفه جویی در هزینه

هنگامی که یک سرور فیزیکی را به چندین ماشین مجازی تقسیم می‌کنید، می‌توانید چندین مورد از سیستم عامل را همزمان با آن سرور فیزیکی مستقر، اداره و مدیریت کنید. استفاده‌ی کمتر از سرورهای فیزیکی به معنای صرف هزینه کمتری برای این سرورها می‌باشد و البته هزینه های اولیه کمتری دربر دارد بلکه شما نیازی به خرید سخت افزار ندارید و به خاطر پیکربندی و نگهداری سرور با کاهش هزینه‌های خود مواجه می‌شوید.

ایده خوبی برای صرفه جویی در فضا

با خرید سرور مجازی تعداد سرورهای فیزیکی یک شرکت در محل کار، کاهش پیدا می‌کند. صرف نظر از پتانسیل کسب و کار، استفاده از سرور‌های مجازی همیشه ایده خوبی برای صرفه جویی در فضای مورد نیاز می‌باشد. استفاده از تجهیزات فیزیکی کمتر باعث کاهش تعداد پرسنل و نیروهای مربوطه می‌شود.

پشتیبانی از برنامه های قدیمی

وقتی شرکتی تصمیم به مهاجرت به سیستم عامل جدیدی را می‌گیرد، می‌تواند سیستم عامل قدیمی خود را در یک ماشین مجازی فعال نگه دارد، که این باعث کاهش هزینه انتقال می‌شود. خرید سرور مجازی دانلود از نصب و پیکربندی مجدد سیستم‌هایی که می‌خواهند انتقال یابند جلوگیری می‌کند.

دیگر مزایای استفاده از سرور های مجازی شامل:

 • اجرای نسخه پشتیبان و استفاده از چندین محیط سیستم عامل در یک رایانه با استفاده از سرورمجازی فراهم می‌شود.
 • استفاده بهتر از سخت افزار از طریق سرور مجازی فراهم می‌شود و در صورت بروز مشکل سریع‌تر بهبود پیدا می‌کند.
 • سرور‌های مجازی قابل اطمینان و در دسترس هستند و خرابی نرم افزار بر سرویس‌های دیگر تأثیر منفی نمی‌گذارد.
 • خرید سرور مجازی یک روزه دارای محیط کاربری مستقل است.

سرور‌های مجازی چه معایبی می‌توانند داشته باشند؟

بزرگترین عیب سرورهای مجازی این است که زمانی که سرور آفلاین می‌شود، تمام وب سایت های میزبان آن نیز از بین می‌روند. از این رو، برای حل این مشکل، این شرکت می‌تواند مجموعه‌ای از سرورها را راه اندازی کند.

سرور های مجازی منابع کامل فیزیکی را در اختیار ندارند و به صورت مجازی هسته های سی‌پی‌یو (CPU ) یا رم مجازی سازی شده‌است و قدرت واقعی یک هسته سی‌پی‌یو را ندارند.

مدیریت و عملکرد در خرید

در مدیریت سرور‌های مجازی باید محیط‌های مجازی نمونه سازی شوند یعنی نمونه‌هایی در ماشین‌های مجازی ایجاد شود و دسترسی غیر مستقیم به سخت افزار می‌تواند یکی از معایب استفاده از سرورهای مجازی باشد.

البته درحال حاضر، متاسفانه هیچ روش تلفیقی برای اندازه‌گیری علمکرد فضاهای مجازی موجود نیست.

سرور‌های مجازی آلمان، فرانسه و هلند چه ویژگی‌هایی دارند؟

پینگ تایم پایین سرورهای مجازی آلمان، سرور مجازی هلند و سرور مجازی فرانسه به ایران، نسبت به کشورهای آمریکا و کانادا و البته کشورهایی که از ایران در نقطه جغرافیایی دورتری قرار گرفتن باعث شده ‌است که سرعت بیش‌تری از شبکه آن‌ها دریافت شود. بالاترین سرعت ممکن با سرور مجازی آلمان، هلند و فرانسه تجربه کنید و تبدیل به نقطه عطفی برای ساکنان ایران شود و این سرویس را به عنوان یکی از پرطرفدارترین سرویس‌ها به شمار برورد. در این سرورها منابع کاملا اختصاصی می‌باشند و دسترسی بدون محدودیتی دارند و نصب نرم افزهای خاص جز قابلیت های این سرورهای مجازی به شمار می‌رود.

ارزیابی جنبه‌های موجود خرید VPS

سرور مجازی مزایای بیشتری را به همراه دارد زیرا می‌تواند تعدادی از عملیات را حل و ساده‌سازی کند. ارزیابی همه جنبه‌های موجود در استفاده از سرور مجازی برای جلوگیری از هر نوع بحران قابل توجه است. شما همین حالا می‌توانید با شماره گیری تلفن‌های موجود در سایت، با ما تماس حاصل فرمایید و با گرفتن مشاوره از متخصصان مجموعه مدیران سرور، انتخاب درستی در انتخاب هریک از سرور های مجازی آلمان، فرانسه، هلند و موارد دیگر برای کسب و کار خود داشته باشید.

مدیران سرور بهترین سایت با قابلیت ارائه vps از ۳۲ لوکیشن دنیا را به کاربران خود دارد که می توان به کشور های زیر اشاره کرد .

سرور مجازی آمریکا
سرور مجازی روسیه
VPS انگلیس
سرور مجازی آلمان
VPS  ایران
VPS کانادا
سرور مجازی هلند
سرور مجازی فرانسه