خرید شماره مجازی دائمی آمریکا گوگل ویس 2022

 

اگر می‌خواهید شماره مجازی دائمی آمریکا داشته باشید باید یک شماره گوگل ویس را بخرید، هر کسب‌وکاری می‌تواند از شماره Google Voice برای ارتباطات خود  استفاده کند. با استفاده از شماره Google Voice می توانید با هر شماره ای در آمریکا و گانادا بصورت رایگان تماس بگیرید. می‌توانید پیام‌ها، تماس‌های صوتی، نامه‌های صوتی را با شماره گوگل ویس کاملاً رایگان ارسال کنید. همه حساب‌های Google Voice ما با IPهای منحصربه‌فرد ایجاد شده‌اند . جهت اطلاع از هزینه تماس به سایر کشور ها از این لینک استفاده کنید.

 دلایل استفاده از شماره مجازی گوگل ویس دائمی آمریکا

اگر شماره Google Voice داشته باشید، می‌توانید هر حساب رسانه اجتماعی را با تماس‌ها، پیام‌ها و پست صوتی رایگان تأیید کنید. حساب Google Voice نیازی به سیم کارت ندارد. اگر در دفتر یا خانه خود Wi-Fi دارید، می توانید همه کارها را با شماره Google Voice انجام دهید. می توانید از شماره Google Voice با هر مرورگری استفاده کنید، تمام اعلان های خود را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. همچنین، اکانت جیمیل بخرید

مزایای خرید شماره مجازی گوگل ویس

استفاده از گوگل ویس مزایای مختلفی دارد. برای انواع فعالیت های راحت مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از این امکان برای شماره گیری و دریافت تماس به محل مورد نظر خود از طریق جیمیل و وای فای استفاده کنید. اگر مشتری مورد نظر شما در خط نیست، می توانید تماس خود را ضبط کرده و برای مشتری خود ارسال کنید، Google VoiceNumber برای استفاده نیازی به سیم کارت ندارد. به همین دلیل، شماره Google Voice بین همه محبوب است. اگر خارج از شبکه یا در کشور دیگری هستید، می توانید با اتصال Wi-Fi خود از حساب Google استفاده کنید.

خرید اکانت گوگل ویس

 ساخت اکانت گوگل ویس

حساب‌های Google Voice بخرید و شماره‌های ایالات متحده را رایگان دریافت کنید

Google Voice یک شماره ویژه به شما می دهد که به شما کمک می کند تماس ها یا هر شماره ای را که دارید دریافت کنید. پس از ایجاد یک شماره صوتی گوگل، می توانید به راحتی تلفن ها را به گوشی های برجسته تغییر دهید. اگر می‌خواهید از شماره قدیمی خود استفاده کنید، Google Voice می‌تواند از شماره تلفن شما پشتیبانی کند. شماره‌های Google Voice ارسال پیامک رایگان نیز ارائه می‌کنند. بنابراین می توانید پیامک یا آن را در تلفن یا مرورگر خود دریافت کنید.

شماره‌های Google Voice را بخرید و بهترین سرویس پست صوتی را دریافت کنید

خرید گوگل ویس سرویس پست صوتی را برای شما و سفارشی شما فراهم می کند. می‌توانید از سیستم تشخیص صدای به‌روزشده Google برای کپی کردن پست صوتی گوگل ویس با تغییر متن استفاده کنید. اگر پیام صوتی یا تماس Google را از دست دادید یا غایب هستید یا نمی توانید پیام صوتی را به وضوح بشنوید، این فناوری رونویسی پیشرفته به شما کمک می کند تا هیچ پیام یا تماسی را از دست ندهید.

Google Voice هنگامی که در وسط تماس هستید، می‌توانید تماس را ضبط کنید. می توانید ضبط تماس را با دکمه ای برای ضبط تماس شروع و متوقف کنید. سپس می توانید در هر زمان به آن تماس های ضبط شده به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. در صورت وجود تماس ناخواسته، می توانید با قطع تماس، تلفن خود را خاموش کنید.

ارسال پیامک از هر مرورگر یا تلفن

گوگل ویس برای سرویس‌های متنی رایگان و ایمن از هر شماره یا سرویس و انتقال از هر دستگاهی حساب می‌کند. اگر شماره تلفن Google خریداری کنید، می‌توانید پیام‌های متنی را از هر مرورگر وب یا تلفن خود به سادگی با اتصال به حساب Google Voice خود ارسال کنید.

متن از هر مرورگر یا تلفن

Google Voice برای سرویس‌های متنی رایگان و ایمن از هر شماره یا سرویس و انتقال از هر دستگاهی حساب می‌کند. اگر حساب شماره تلفن Google خریداری کنید، می‌توانید پیام‌های متنی را از هر مرورگر وب یا تلفن خود به سادگی با اتصال به حساب Google Voice خود ارسال کنید.

گوگل ویس برای فروش برای پشتیبانی از کسب و کار شما

همه این ویژگی ها ارتباط راحت با شرکای تجاری یا مشتریان خود را برای شما آسان می کند. استفاده از شماره Google Voice برای ایجاد یک مخاطب تجاری راحت و امن است. می‌توانید حساب یا شماره Google Voice را به هر دلیلی از کسب‌وکارتان از ما خریداری کنید. شماره Google Voice برای فروش.

برای برقراری ارتباط امن، شماره تلفن Google را خریداری کنید

ما شماره‌های حساب گوگل ویس را ایجاد می‌کنیم که واجد شرایط فروش هستند. تمامی اکانت های ما با بهترین کیفیت و ضمانت می باشد. می توانید به راحتی از آنها برای هر هدفی که Google Voice اجازه می دهد استفاده کنید. ما به‌صورت دستی شماره حساب Google Voice را ایجاد می‌کنیم و از هیچ روش هرزنامه‌ای که می‌تواند به حساب و فعالیت Google Voice شما آسیب برساند، پیروی نمی‌کنیم.

شماره تلفن Google را بخرید تا از جیمیل تماس بگیرید

شماره حساب Google Voice به کاربران آمریکایی و کانادایی امکان تماس رایگان با شماره تلفن ها را می دهد. اگر شماره حساب گوگل ویس دارید، می‌توانید با هر یک از مخاطبین خود از حساب Gmail خود تماس بگیرید. حتی می توانید تماس های دریافتی را از شماره شناخته شده یا ناشناس خود به حساب جیمیل خود با شماره Google Voice دریافت کنید.

 

خرید شماره مجازی گوگل ویس

 شماره مجازی گوگل ویس رایگان | خرید گوگل ویس ارزان |  دانلود گوگل ویس |

 خرید voice google

ویژگی‌های شماره مجازی گوگل ویس Google Voice

ویژگی ها و مزایای پیشرفته بسیاری برای کاربران حساب Google Voice وجود دارد. همه ویژگی ها مفید هستند و به کاربران کمک می کنند تا به راحتی و ایمن با بازرگانان ارتباط برقرار کنند. در زیر برخی از مهمترین ویژگی ها و مزایای حساب Google Voice آورده شده است.

  • Google Voice رایگان برای کسب و کار: می‌توانید تماس‌های صوتی Google Voice را بدون پرداخت هزینه انجام دهید، می‌توانید از تماس‌های تلفنی مسکونی یا تجاری کوچک خود در هزینه صرفه‌جویی کنید. اگر در ایالات متحده و کانادا هستید، می توانید شماره تلفن Google را به صورت رایگان ایجاد کرده و دریافت کنید.
  • شماره تلفن رایگان Google: Google Voice یک شماره تلفن رایگان ایالات متحده و کانادا را ارائه می دهد. اگر می‌خواهید یک شماره Google Voice ایجاد کنید و برای خود انتخاب کنید، شهر و کد پستی خود را وارد کنید.
  • تماس‌ها و پیام‌های رایگان نامحدود: حساب گوگل ویس به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس‌ها و پیام‌های نامحدود رایگان از طریق هر اتصال WiFi برقرار کنند.
  • ضبط و دانلود رایگان تماس صوتی: می توانید تماس تلفنی مشتری خود را ضبط کرده و آن را به صورت رایگان دانلود کنید. برای ضبط تماس های خود، باید ضبط صدا را فعال کنید.
  • رونویسی تماس صوتی: Google Voice Mail به شما کمک می کند تماس های تلفنی صوتی خود را به متن کپی کنید.
  • از شماره قدیمی برای هر دستگاهی استفاده کنید: می‌توانید از شماره Google Voice قدیمی خود در هر دستگاه یا مرورگری استفاده کنید. بنابراین، اگر یک حساب کاربری در دستگاه خود دارید، نیازی به ایجاد یک حساب کاربری جدید ندارید.
  • فوروارد تماس‌ها به چند شماره: می‌توانید تماس‌های تلفنی خود را از حساب Google Voice خود به چند شماره فوروارد کنید. بنابراین، این یک ویژگی خوب برای بحث گروهی با افراد زیادی است.
  • مسدود کردن تماس‌های هرزنامه: اگر می‌خواهید تماس‌های هرزنامه را از یک آژانس تبلیغاتی یا هرزنامه‌ها مسدود کنید، می‌توانید.
  • تماس مستقیم از Gmail با حساب‌های Google Voice: می‌توانید مستقیماً از ورود به Gmail با حساب‌های Google Voice تماس بگیرید، اما باید یک حساب صوتی داشته باشید، بنابراین به یک حساب Google Voice نیاز دارید.

 برای خرید گوگل ویس هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید.