سرور مجازی بایننس

معامله ارز دیجیتال با کمک سرور مجازی برای وبسایت های معامله ارز دیجیتال

این روزها یکی از داغ‌های خبری ترید (Trade) خرید و فروش در بازار ارز دیجیتال و ترید ارزدیجیتال با سرور مجازی ترید مخصوص وبسایت بایننس Binance است. در حال حاضر تریدرهای زیادی در بازار ارز دیجیتال فعال هستند.

سرور مجازی بایننس

متاسفانه در حال حاضر مدتی است که برای کاربران ایرانی براساس قوانین سخت گیرانه بایننس محدودیت‌هایی ایجاد شده است.

بهترین سرور برای ترید

بهترین سرور مجازی برای ترید ارز دیجیتال و انجام معاملات ارزی از IP ثابت و غیر ایرانی است، البته ما به شما استفاده از IP های ثابت از کشورهای اروپایی همانند هلند و فرانسه (به تازگی آلمان احرازهویت کاربر در سایت بایننس نیاز است ) را پیشنهاد می‌کنیم.

استفاده از vps برای بایننس توصیه می‌شود ، هرگز از خرید vpn برای بایننس استفاده نکنید! زیرا VPN ها IP اشتراکی هم احتمال تغیر آی پی هست و استفاده چندین نفر از یک ای پی را به همراه دارد .

سرور مجازی ترید چیست

استفاده از سرور مجازی بایننس که قدرت پردازشی بالایی دارد بهترین شیوه اتصال به بایننس و انجام ترید برای تریدرهای بایننس است. لذا وجود یک سرور ترید قدرتمند که دارای IP ثابت باشد و استفاده از آن آسان، قیمت مناسب و قدرت پردازش بالایی داشته باشد که تأخیر شبکه به یک سرور مجازی فارکس را  به حداقل برسد، اهمیت بسیار بالایی دارد. خرید سرور مجازی بایننس بهترین راه‌حل برای معامله‌گرانی است که می‌خواهند 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته با سریع‌ترین اتصال به سرورهای تجاری از ربات‌ها و سیگنال‌ها استفاده کنند و معاملات خود را در هر زمان و با حداقل تأخیر انجام دهند.

مطالعه کنید:  آموزش ورود به کنترل پنل هاست سی پنل وب سایت

در یک سرور، به هیچ عنوان نباید دو اکانت بایننس (یا بیشتر) را باز کنید و فقط یک اکانت رو فعال و استفاده کنید، چرا که در غیر این صورت، بایننس به دلیل احتمال نفوذدر  اکانت‌های کاربران، هر دو را مسدود خواهد کرد.

حفظ امنیت در هنگام انجام معاملات: ارزی، بورس، کریپتوکارنسی و … همواره یکی از دغدغه های افراد فعال در این حوزه بوده و میباشد. حفظ امنیت از قبیل: اتصال به نحوه ای که این اتصال تنها از طریق یک رایانه باشد، تا شخصی به غیر از مالک به اطلاعات دسترسی نداشته باشد، تا حفظ موقعیت مکانی و حفظ آی پی سیستم. با استفاده VPS تریدر که سیستم عامل های آپدیت شده شرکت مایکروسافت و سیستم های امنیتی وجود دارد این امکان برای شما ایجاد میشود تا یک رایانه شخصی همواره همراه شما باشد و شما تنها توسط (username & password) به آن متصل میشود و شخصی بجز شما به آن دسترسی نخواهد داشت. علاوه بر آن به دلیل محدودیت فعالیت برای کاربران ایرانی، شما نیاز به تغییر موقعیت جغرافیایی دارید، که توسط وی پی اس تریدر به راحتی انجام خواهد شد و برخلاف ابزاهای موجود، همواره توسط یک IP ثابت معاملات خود را انجام خواهید داد.

ما به شما بهترین سرور برای بایننس استفاده از سرور مجازی‌ فرانسه و سرور مجازی هلند که مخصوص معامله(Trade) ارز دیجیتال(Cryptocurrency) و بایننس(Binance) است را معرفی و پیشنهاد می‌کنیم.جهت ثبت نام در وب سایت بایننس و استفاده از آن میتوانید از اینجا اقدام نمائید . بهترین کشور برای بایننس کشورهای هستن که احراز هویت برای بایننس ندارند مانند فرانسه ، هلند یا کشور های آسیایی همانند سنگاپور است.

مطالعه کنید:  دستورات حذف سیستم لایسنس کلود لینوکس