سرور مجازی ترکیه

 سرور مجازی ترکیه با سرعت عالی و پینگ مناسب به ایران جهت استفاده خدمات مالی و ترید در صرافی‌های خارجی نظیر بایننس

سرور مجازی ترکیه (VPS) از یک سرور فیزیکی در ازمیر کشور ترکیه با پورت 1 گیگ اشتراکی و ترافیک نامحدود ماهیانه است . هارد سرور NVME پرسرعت است که به عنوان یک سرویس مستقل توسط یک ارائه دهنده میزبانی سرور فروخته می شود. اصطلاح “مجازی” به این دلیل استفاده می شود که درست مانند یک سرور فیزیکی عمل می کند. با این حال، این همان سرور اختصاصی نیست. سرور VPS سروری است که می تواند به صورت جداگانه راه اندازی مجدد شود، زیرا به کاربر یا شرکتی که آن را اجاره کرده است اختصاص داده شده است. این نوع از سرور برای مشاغلی که نیاز به استفاده از پهنای باند زیادی دارند به شدت توصیه می شود.

 خرید سرور مجازی ترکیه

سرور مجازی ترکیه برای ترید |  سرور مجازی ویندوز ترکیه |  سرور مجازی ترکیه ارزان | خرید سرور میکروتیک ترکیه

 خرید سرور مجازی و VPS از ترکیه با دیسک SSD و پینگ مناسب

یک دیتاسنتر در ترکیه ممکن است گزینه های سرورهای اختصاصی و سرورهای مجازی را ارائه دهد. تفاوت بین این دو این است که یک سرور VPS ممکن است با قیمتی کمتر از یک سرور اختصاصی خریداری شود. VPS ترکیه  برای مشاغلی که برنامه هایی دارند که به پهنای باند بالایی نیاز دارند و برای کار کردن به منابع زیادی نیاز دارند عالی است. VPS ترکیه به شما امکان می دهد به واسطه نزدیکی به ایران و پینگ پایین ، چنانچه نیاز به ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی، نیاز به ثبت شرکت در ترکیه یا  استفاده از حساب‌های بانکی در ترکیه را دارید . همانطور که در بالا ذکر شد، این نوع سرور برای مشاغلی که به پهنای باند و حافظه زیادی نیاز دارند ایده آل است.

یکی از مزایای کلیدی سرور VPS ترکیه قیمت آن است. هنگامی که برای VPS ثبت نام می کنید، هزینه ای ماهانه پرداخت می کنید. شما انعطاف پذیری برای انتخاب منابع VPS مورد نظر خود خواهید داشت. علاوه بر این، تقریباً بدون هزینه راه اندازی می توانید شروع به کار کنید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که وقتی صحبت از ترافیک بالا یا مناطق بسیار پر بازدید سرور شما می شود، تفاوت زیادی در قیمت مشاهده نخواهید کرد.

یک سرور مجازی ترکیه (VPS) به شما کنترل کاملی بر محیط مجازی سازی شما می دهد. با یک منابع مشترک، شما به سیستم عامل، نرم افزار محدود می شوید. شما توانایی شخصی سازی VPS خود را خواهید داشت. VPS همچنین گزینه های امنیتی و سفارشی سازی بیشتری را نسبت به یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد. با استفاده از VPS، شما قادر خواهید بود به صورت سیستمی کار کنید.

اگر قصد دارید سایتی بسازید که ترافیک وب زیادی دریافت کند، یک VPS منابع اختصاصی گزینه عالی است. یک منبع اختصاصی VPS به شما امکان نصب و استفاده از برنامه ها و بسته های نرم افزاری مختلف را در صورت نیاز می دهد. همچنین می توانید بسته به  VPS خود، به اندازه نیاز خود فضای ذخیره سازی فراهم کنید. به طور کلی، یک VPS برای سایت هایی که به ترافیک وب بالایی نیاز دارند عالی خواهد بود.

سرور VPS ترکیه دو مزیت اصلی دارد: آزادی و کنترل. شما قادر خواهید بود کنترل کاملی بر سرور مجازی خود از جمله توانایی نصب و استفاده از برنامه ها و بسته های نرم افزاری خود داشته باشید. علاوه بر این، می‌توانید از فضای ذخیره‌سازی و پهنای باندی که نیاز دارید استفاده کنید تا نیازهای ترافیکی خود را برآورده کنید.

 

سرور مجازی ارزان ترکیه

خرید vps ترکیه | سرور مجازی میکروتیک ترکیه | vps ترکیه | خرید سرور ترکیه ارزان

سرور مجازی ترکیه استانبول

هنگام انتخاب یک VPS ترکیه ، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. برای تعیین اینکه کدام نوع سرور VPS برای نیازهای شما مناسب تر است، باید هزینه ها و ویژگی های ارائه شده توسط هر طرح میزبانی را مقایسه کنید. همچنین ممکن است بخواهید در مورد اندازه کسب و کار خود تحقیق کنید و میزان فضای مورد نیاز خود را قبل از انتخاب یک برنامه میزبانی VPS تعیین کنید. این به شما کمک می کند تا گزینه های خود را محدود کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب است.

یکی از ویژگی هایی که باید در سرور مجازی ترکیه به دنبال آن باشید، پشتیبان گیری است. با پشتیبان گیری از سرورهای VPS خود، به راحتی قادر خواهید بود اطلاعاتی را که به دلیل خرابی در سرور از بین رفته است، بازیابی کنید. در حالی که هزینه میزبانی VPS می تواند بسیار بالا باشد، اگر مقدار پولی را که می توانید به طور بالقوه پس انداز کنید در نظر بگیرید، قطعا ارزش هزینه را دارد. پشتیبان‌گیری‌های شما تضمین می‌کند که اگر مشکلی در سرورهای شما رخ دهد، می‌توانید به سرعت داده‌ها را بازیابی کنید و دوباره آنلاین شوید.

سرورهای قدرتمند

مجهز بودن به جدیدترین سخت افزار و سیستم ذخیره سازی اینتل عملکردی تاثیرگذار را به شما ارائه می دهد. مرکز داده پیشرفته ما شما را تحت هر سناریو شدیدی آماده و فعال نگه می دارد.

حفاظت با فایروال برای سرور شما

ما امنیت سرور مجازی ترکیه را بسیار جدی می گیریم. فایروال ما پیشگیری کاملی در برابر حملات DDoS در سطح شبکه، و کنترل ترافیک در اختیار شما قرار می دهد.

سرور مجازی ترکیه رایگان

سیستم عامل

Centos 6.8 64 Bit
Centos 7 64 Bit
Centos 8 64 Bit
Pleskpanel
Cyberpanel
Debian 8.5 64
Debian 9.6 64
Ubuntu 16.04 64 Bit
Ubuntu 18.04 64 Bit
Ubuntu 19.04 64 Bit
Ubuntu 20.04 64 Bit
Windows 7 64 Bit
Windows 2008 64 Bit
Windows 2012 64 Bit
Windows 10 64 Bit ( VDS 1 Paketlerinde Kullanılamaz )
Windows 11 64 Bit ( VDS 1 Paketlerinde Kullanılamaz )
Windows 2016 64 Bit ( VDS 1 Paketlerinde Kullanılamaz )
Windows 2019 64 Bit ( VDS 1 Paketlerinde Kullanılamaz )

IP اختصاصی و چندگانه

یک IP اختصاصی یا IP های اضافی دریافت کنید. همچنین برای دریافت IP بیشتر. با ما در تماس باشید.

دسترسی ریشه SSH

دسترسی کامل به روت سرور  RDP / SSH. سرور خود را با نرم افزار مورد نیاز بسازید. بسیار ساده است فقط دانش فنی جزئی مورد نیاز است.

بدون هزینه راه اندازی یا قرارداد

هزینه راه اندازی سرور مجازی ترکیه رایگان است ، شما فقط اجاره سخت‌افزار و نرم‌افزار را بدون قرارداد پرداخت کنید و هر زمان که بخواهید بدون تشریفات اضافی آن را  لغو کنید.