سرور مجازی فارکس

Foreign exchange market بازار جهانی تبادل ارز است که توسط آن سالیانه تریلیاردها دلار پول تبادل می‌شود. به عبارت ساده‌تر در این بازار شما با استفاده از سرور مجازی فارکس در این بستر مناسب می‌توانید یک واحد ارزی را به واحد ارزی دیگر تبدیل نمایید. برای مثال فرض کنید شما در حال حاضر 100 دلار در اختیار دارید و می‌خواهید آن را به ریال، لیر و یا دینار عراقی تبدیل کنید. وقتی به صرافی مراجعه می‌نمایید، در سردر صرافی تابلویی را مشاهده خواهید نمود که در آن ارزش هر واحد ارزی را بیان نموده است. شما با مراجعه به صرافی در ازای هر یک دلار 270000 ریال دریافت خواهید نمود. به عبارت ساده‌تر 1 دلار شما 270000 ریال ارزش دارد.

معاملاتی که در بطن فارکس جریان دارد همگی از نوع جفت ارز بوده و عمدتا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، دولت‌ها و شرکت‌های مختلف تجاری و توریست‌ها انجام می‌گیرند که در ازای خرید و فروش محصولات و خدمات خود از این بستر استفاده می‌نمایند. این افراد برای انجام این فعالیت ها از سرور مجازی فارکس استفاده می نمایند.

مهم‌ترین قانون این بازار تبادل ارز خارجی غیرمتمرکز، نرخ تبدیل ارز است که بر اساس آن سالیانه بانک‌های جهانی، موسسات مالی و شرکت‌های چندملیتی از دلار، یورو و پوند برای انجام انواع معاملات خود استفاده می‌نمایند. در حال حاضر سالیانه هزاران دلار در بازار فارکس در بین سرمایه‌داران و شرکت‌های سهام‌دار تبادل می‌گردد.

کارگزاری بین‌المللی آلپاری نقش مهمی در انجام معاملات بازار فارکس ایفا نموده و در تعیین ارزش ارزهای مختلف و ایجاد فرصت‌های معاملاتی و کنترل جریان نقدینگی تأثیر اساسی دارد. این شرکت با استفاده از سرور مجازی فارکس، ربات فارکس، متاتریدر و کنترل تایم بروکر FBS توانسته توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و دولت‌های مختلف را از سراسر دنیا متوجه خود نماید.

سرور مجازی فارکس

  سالیانه تریلیاردها دلار توسط سرورهای مجازی فارکس در بازار فارکس تبادل می‌شود.

تاریخچه فارکس

اگر بخواهیم تاریخچه‌ای بر احوالات بازار تبادل ارز و فارکس بیان نماییم؛ بهتر است از اولین انسانی که شیوه پرداخت کالا به کالا را ابداع نمود، تشکر نماییم. سالیان سال انسان‌ها برای تامین مایحتاج خود از شیوه‌های مختلفی همچون معاوضه و خریدوفروش کالا به کالا استفاده کردند که با ضرب سکه و ابداع اسکناس این مقوله به سمت‌وسوی دیگری سوق پیدا کرد و پول به‌عنوان واحد اصلی خریدوفروش کالا و حتی قدرت کشورهای مختلف مطرح شد.

با پایان جنگ جهانی دوم در سال 1971 بر اساس پیشنهاد رئیس‌جمهور وقت ایالات‌متحده آمریکا، دلار آمریکا به پشتوانه طلا به عنوان واحد اصلی ارز جهانی تایید شده و کشورهای مختلف برای ثابت نگه داشتن قیمت ارزها و کالاهای مختلف و تحکم معاملات تجاری خود از دلار آمریکایی استفاده نمایند. به دنبال این جریان بانک‌های جهانی و شرکت‌های مختلفی ایجاد شدن تا بستر مناسبی را برای تبادل ارزهای مختلف و انجام معاملات ارزی را فراهم نمایند.

مزیت‌های ایجاد و استفاده از سرور مجازی فارکس

هر بازاری در کنار معایبی که دارد از مزیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است. حضور در بازار فارکس و استفاده از سرور مجازی فارکس به دلیل آنکه یک بستر آنلاین بوده و نیازی به حضور فیزیکی و محدودیت سنی ندارد؛ در میان مردم سراسر دنیا از محبوبت قابل توجهی برخوردار است.

  • رفع محدودیت زمانی معاملات

این بازار زمینه‌ای را ایجاد نموده تا کاربران بتوانند تمام معاملات ارزی خود را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز انجام دهند. این بازار در ۵ روز از هفته فعال بوده و از روز دوشنبه هر هفته شروع به فعالیت نموده و تا جمعه عصر به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

  • امکان سود در افزایش یا کاهش قیمت در معامله

برخلاف بازار بورس در داخل فارکس شما نه تنها در زمان افزایش قیمت و یا سهام، سود خواهید نمود؛ بلکه با تحلیل مناسب و خرید و فروش مناسب می‌توانید در زمان کاهش قیمت هم سود قابل توجهی کسب نمایید.

  • وجود اعتبار اهرمی برای فعالان

منظور از اعتبار اهرمی در بازار فارکس آن است که سرمایه‌گذار به کمک اعتبار خود می‌تواند بیشتر از پولی که در حساب خود دارد در بازار فارکس معامله نماید.

  • نقد شوندگی بسیار بالا

مکانیزم و دسترسی آسان سرور مجازی فارکس باعث شده تا شما در هر لحظه که اراده کنید، بتوانید اقدام به خرید و فروش ارز و اوراق قرضه نمایید. به همین خاطر شما در کسری از ثانیه بدون پرداخت حق کمیسیون، مالیات و کارمزد می‌توانید سرمایه خود را به حسابتان منتقل نمایید.

بازار فارکس به دلیل آنکه یک بستر آنلاین بوده و نیازی به حضور فیزیکی و محدودیت سنی ندارد در میان مردم سراسر دنیا از محبوبت قابل توجهی برخوردار است.

نحوه فعالیت بازار فارکس

در این بازار در کنار خریدوفروش و تبادل ارزی ،سهام برخی از کشورهای بزرگ و معروف جهانی نیز عرضه می‌گردد. بر همین اساس برای فعالیت در این بستر بهتر است با نحوه فعالیت فارکس آشنا شوید. ارزها از طریق کارگزاری‌های که به آن‌ها بروکر اطلاق می‌شود به‌صورت جفت ارز معامله می‌شوند. به عبارت بهتر این سرور برو کر بر اساس اینکه کدام کشور قوی‌تر است؛ ارزش ارزهای مختلف را در مقابل ارز دیگر مظنه و ارزش‌گذاری می‌کند. سرور بروکرها جریان نقدینگی در این بازار را بر اساس حجم معاملات و تعداد معامله گران در حال خریدوفروش یک جفت ارز تعریف می‌نمایند.

بنابراین هر جفت ارزی که بیشترین سطح معامله را تجربه نماید، از جریان نقدینگی بیشتری برخوردار است. به عبارت ساده‌تر از این اصطلاح بیشتر برای نشان دادن سطح فعالیت بازارهای مالی استفاده می‌شود.

معامله در بازار فارکس با خرید و فروش جفت ارز انجام می‌شوند. به عنوان مثال یورو و دلار آمریکا یا پوند انگلیس و ین ژاپن. سه دسته جفت ارز وجود دارد که در بازار فارکس مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • جفت ارزهای اصلی

در این معاملات دلار آمریکا به عنوان یکی از طرف‌های معامله بوده که هدف معامله برای تبادل آن انجام می‌گیرد. این جفت ارز نسبت به سایر جفت ارزهای دیگر بیشترین تاثیر را در تعیین ارزش ارزهای مختلف داشته و فرصت‌های بیشتری را برای انجام معاملات ایجاد می‌کنند. به عبارت بهتر جریان نقدینگی را افزایش می‌دهند. بهترین سرور مجازی بایننس

  • جفت ارزهای کراس

در این جفت ارزها هیچ یک از دو طرف معامله دلار آمریکا نیست و به جای آن از ارزهای دیگری همچون یورو و پوند استفاده شده است.  سرور مجازی با پینگ پایین اگر در کراس‌ها یکی از طرف‌ها مبادله دارای ارزهای اصلی باشد به آن مینور اطلاق می‌گردد. کراس‌ها با اینکه در حد جفت ارزهای اصلی معامله نمی‌شوند ولی از جریان نقدینگی بسیار بالایی برخوردار هستند و فرصت‌های معاملاتی خوبی را هم ایجاد می‌نمایند. EUR, JPY, GBP مهم‌ترین ارزهای معامله شده در بستر ارزهای کراس هستند.

  • جفت ارزهای اگزوتیک

این جفت ارزها از یک ارز اصلی و یک واحد ارزی متعلق به اقتصاد نوظهور شیلی، ترکیه یا مجارستان تشکیل شده است. هزینه‌ای که در هنگام خریدوفروش این جفت ارزها پرداخت می‌نمایید تقریبا دو یا سه برابر جفت ارزهای اصلی و کراوس ها است. این جفت ارزها با آنکه از جریان نقدینگی بالایی برخوردار هستند اما نسبت به رویدادهای اقتصادی و سیاسی و… بسیار حساس بوده و ممکن است با نوسانات شدیدی همراه باشند.
اگر می‌خواهید سرور مجازی فارکس در بازار فارکس در این بخش فعالیت کنید؛ توصیه می‌کنیم که حواستان کاملا به رویدادها و اتفاقات اخیر باشد.

با آنکه طبق اعلام سازمان ملل متحد، 180 واحد پول قانونی با ارزش در سراسر دنیا وجود دارد. تنها 70 جفت ارز توسط بروکر فارکس ها ارزش گذاری شده و برای معامله در اختیار معامله گران قرار می‌گیرد.

 طبق اعلام سازمان ملل متحد، 180 واحد پول قانونی با ارزش در سراسر دنیا وجود دارد.

روش‌های اصلی تحلیل و پیش‌بینی بازار

در حال حاضر بسیار از شرکت‌ها با خرید سرور فارکس و اطلاع از وضعیت بازار برای به دست آوردن سود بیشتر اقدام به انجام معاملات ارزی می‌نمایند. این شرکت‌ها با استفاده از سرور مجازی فارکس و با استفاده از شیوه‌های مختلف تحلیلی می‌توانند موفقیت‌های بیشتری در معاملات خود داشته باشند و سود کلانی را عاید خود و سرمایه گذارانی نمایند که سرمایه خود را به این شرکت‌ها سپرده‌اند:

تحلیل تکنیکال:

ارزیابی رفتارهای بازار و تغییرات قیمت‌های در زمینه ارز و سهام شرکت‌های مختلف تنها بخشی از مطالعات موجود در داخل تحلیل فنی است.

تحلیل سمینتال

در این روش کاربران با استفاده از سرور مجازی فارکس و با مطالعه دقیق جو حاکم بر بازار و بررسی رفتار معامله گران در کنار تحلیل تاثیرات رویدادهای سیاسی، اقتصادی بر بازارهای جهانی می‌توان احتمال موفقیت معاملات را بیشتر کرد.

با مراجعه به وب سایت مدیران سرور می توانید با مشاوران خبره این شرکت در مورد فعالیت سرور مجازی فارکس و قیمت سرور فارکس اطلاعات کافی  را به دست آورید . این شرکت در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی خود می کوشد تا کاربران فارکس را به سوی استفاده از سرورهای مناسب و کم هزینه هدایت نماید.