با ابزار Site Publisher در سی پنل آشنایی دارید؟

Site Publisher ابزاری است که به شما کمک می کند تنها یک سایت ساده داشته باشید. وقتی که با بعضی از مشتریان خود صحبت می کنیم که در پی خرید هاست هستند و نیاز های آن ها را جویا می شویم این جواب را دریافت می کنیم که هدف ما ازخرید هاست این است که فقط یک سایت ساده داشته باشیم و در آن بتوانیم فقط مشخصات تماس خود را برای مشتریانمان به نمایش بگذاریم اما چگونه؟

برای بعضی از مشتریان نصب وردپرس و یا استفاده از سایر سیستم مدیریت محتواها کار خیلی دشواری است، چون برای کار کردن با این سیستم مدیریت محتواها باید بعضی از ابزارک ها یا پلاگین ها را به کار بگیرند که ممکن است کار کردن با آن ها مقداری دشوار باشد یا اینکه با برنامه نویسان وب وارد ارتباط شوند تا بتوانند سایت خود را راه اندازی کنند و بعد از راه اندازی سایت هم همیشه بابت امنیت سایت هایشان نگرانی دارند و اینطور می شود که بسیاری از افراد در این مرحله معمولا از خرید هاست و راه اندازی سایت به صورت کامل منصرف می شوند.

Site Publisher ابزار تازه ای است که داخل هاست سی پنل قرار گرفته تا بتوانید خیلی سریع برای خودتان یک سایت راه اندازی کنید.

بعد از استفاده از این ابزار مفید در سی پنل می توانید به سرعت وب سایت خود را طراحی کنید. هم اکنون توسط این ابزار می توان سه نوع وب سایت راه اندازی نمود :

  1. وب سایت با قالب شخصی.
  2. وب سایت با قالب بیزینس و تجارت.
  3. ایجاد صفحه این سایت در دست تعمیر (سایت آفلاین) است.
مطالعه کنید:  آموزش تغییر سطح دسترسی فایل ها در سی پنل

چیزی که خیلی آشکار می باشد این است که ابزار Site Publisher اخیرا در سی پنل راه اندازی شده است و نمی توان به اندازه ی سایت ساز های پیشرفته از آن انتظار داشت. به عنوان مثال می توانید با این ابزار صفحات ساده home page یا همان یک صفحه ایندکس ساده برای معرفی کسب و کار خود و مشخصات تماس خود طراحی کنید، یعنی این ابزار هم اکنون برای سایت های بزرگ فروشگاهی و وبلاگی که دائما تصمیم دارند محتوا یا محصولات جدیدی بر روی سایت خود قرار دهند مناسب نیست.

داخل تصاویر زیر می توانید نمایی از تنظیمات مدیریتی ابزار Site Publisher را در هاست سی پنل (کنترل پنل سی پنل) مشاهده کنید :

ابزار Site Publisher

ابزار Site Publisher

ابزار Site Publisher

ابزار Site Publisher یک ابزار خیلی ساده و سریع است که در ورژن جدید سی پنل قرار گرفته است تا افرادی که تصمیم دارند توسط هاست سی پنل خود تنها یک سایت ساده راه اندازی کنند با این ابزار ساده و سریع بتوانند به راحت ترین شکل ممکن اینکار را انجام دهند. البته کمپانی cpanel گفته است که هم اکنون این ویژگی را به صورت آزمایشی به کنترل پنل های خود اضافه نموده است و در آینده تصمیم دارد این ابزار را خیلی توسعه دهد تا بتوان توسط Site Publisher سایت های خیلی حرفه ای و بزرگ هم با هاست سی پنل راه اندازی نمود.