بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین رتبه بالای شما در موتورهای جستجو هستند. هرچه تعداد لینک های وب سایت شما بیشتر باشد، رتبه بهتری خواهد داشت. اگر بک لینک های زیادی دارید، سایت شما رتبه بالایی خواهد داشت.

بک لینک

راه های زیادی برای دریافت بک لینک به سایت شما وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید مقالاتی را به EzineArticles  و سایر فهرست های مقاله ارسال کنید. این ارسال‌ها به شما کمک می‌کند تا ترافیک خوب و در نتیجه بک لینک‌های بیشتری کسب کند.

همچنین می توانید وب سایت خود را به موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و MSN معرفی کنید. آنها رتبه شما را افزایش می دهند زیرا موتورهای جستجو وب سایت هایی با لینک های زیاد را دوست دارند. بنابراین، اگر سایت خود را به این موتورهای جستجو معرفی کنید، آنها به سایت شما لینک می دهند.

همچنین راه هایی برای دریافت بک لینک رایگان وجود دارد. یکی از این راه ها پیوستن به یک برنامه بازاریابی مقاله است. این برنامه ها به شما این امکان را می دهند که مقاله بنویسید و آنها را به فهرست مقالات ارسال کنید. هر بار که شخصی روی لینک شما کلیک کند، پولی به شما پرداخت می شود. این دایرکتوری ها به شما در به دست آوردن بک لینک کمک می کنند.

راه دیگر برای دریافت بک لینک استفاده از نرم افزار ارسال مقاله است. چندین مورد از این موارد به صورت آنلاین موجود است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی خود را وارد کنید و نرم افزار لیستی از مقالات را برای نوشتن در اختیار شما قرار می دهد. شما قادر خواهید بود از بین صدها مقاله انتخاب کنید و همه آنها را در عرض چند دقیقه بنویسید. این روش به شما کمک می کند بک لینک های خود را افزایش دهید.

مطالعه کنید:  ایرادی ندارد اگر 30 تا 40٪ از آدرس ها در کنسول جستجو خطای ۴۰۴ باشند

نرم افزار بازاریابی مقاله به شما کمک می کند تا با نوشتن مقالات و ارسال آنها به دایرکتوری مقالات، لینک ها را به دست آورید. این ترفند یکی از بهترین راه ها برای دریافت بک لینک است. سایت های بسیاری برای ارسال مقاله وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برخی رایگان هستند، در حالی که برخی دیگر هزینه ای دریافت می کنند. کارمزد معمولا کم است. ارزش هزینه برای دریافت بک لینک را دارد.

استفاده از نرم افزار ارسال مقاله یکی دیگر از راه های عالی برای دریافت بک لینک است. باز هم، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کنید. اکثر آنها مقرون به صرفه هستند. این نرم افزار لیستی از مقالات را برای ارسال در اختیار شما قرار می دهد. سپس، باید کلمات کلیدی خود را وارد کرده و مقالات را بنویسید.

راه دیگری برای هدایت ترافیک به سایت شما از طریق رسانه های اجتماعی است. با این حال، قبل از اینکه بتوانید این سوال را بپرسید، “چگونه می توانم از طریق رسانه های اجتماعی بک لینک هرمی دریافت کنم؟” باید بدانید بک لینک رسانه های اجتماعی چیست؟

بک لینک رسانه های اجتماعی لینک هایی هستند که در سایت هایی مانند توییتر، فیس بوک، لینکدین و غیره قرار می گیرند. این لینک ها به خوانندگان شما اجازه می دهد تا محتوای شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. در نتیجه، تعداد افرادی را که محتوای شما را می بینند افزایش می دهند و همچنین به شما امکان می دهد اطلاعات کسب و کار خود را سریعتر منتشر کنید.

مطالعه کنید:  گوگل مشکل فهرست‌سازی محتوای جدید را پس از حدود 6 ساعت برطرف کرد

 

شما باید درک خوبی از این که چه نوع بک لینک هایی برای کسب و کار شما مفیدتر هستند، داشته باشید. موارد زیر برخی از رایج ترین آنها هستند:

 

توییتر

یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی است. توییتر یک سایت میکروبلاگینگ است که به شما امکان می دهد پیام های کوتاه محدود به 140 کاراکتر را ارسال کنید. می توانید لینک هایی را در توییت های خود قرار دهید. اگر شخصی توییت شما را بخواند و آن را دوست داشته باشد، می تواند روی لینک شما کلیک کرده و از سایت شما بازدید کند.

فیس بوک

یکی از محبوب ترین سایت های جهانی است. میلیون ها عضو دارد. می توانید یک صفحه هوادار در فیس بوک ایجاد کنید و لینک های سایت خود را در آنجا ارسال کنید.

لینکدین

این یکی دیگر از سایت های رسانه اجتماعی است. از بسیاری جهات شبیه فیسبوک است. به عنوان مثال، می توانید یک پروفایل ایجاد کنید و سپس از آن برای ارسال لینک به سایت خود استفاده کنید.

StumbleUpon

این یک سایت نشانه گذاری اجتماعی است که در آن افراد می توانند به وب سایت هایی که دوست دارند رای دهند. اگر رای زیادی داشته باشید، رتبه بالاتری کسب خواهید کرد. در اینجا نیز می توانید لینک های سایت خود را ارسال کنید.

وبلاگ ها

می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید و به سایت خود پیوند اضافه کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان از این روش برای تبلیغ سایت خود استفاده می کنند.

یوتیوب

این یک سایت اشتراک گذاری ویدیو است. می توانید ویدیوها را ایجاد کنید و سپس پیوندهایی به سایت خود در توضیحات ویدیو قرار دهید.

مطالعه کنید:  Crawl Budget چیست؟ و چه کمکی به سئو سایت شما می کند

سایت‌های دیگر

می‌توانید وب‌سایت‌های دیگری ایجاد کنید و پیوندهایی به سایت پیشرو خود در آنجا قرار دهید.

برای نتیجه گیری، این ها تنها چند راه برای به دست آوردن بک لینک برای بهبود رتبه موتور جستجو هستند. اما، ابتدا باید تعدادی را پیدا کنید که برای شما کار می کنند.