جایزه Gartner Peer Insights

کسپرسکی برای سومین سال متوالی برنده جایزه Gartner Peer Insights را با انتخاب مردم برای بهترین برنامه امنیتی شد .

جایزه Gartner Peer Insights

من یک مسابقه دهنده رالی هستم! در جهان ماشین ها, جایی که مهندسان و رانندگان زیادی حضور دارند و در هم پیچیدند, یک بار برنده شدن چیزی رو ثابت نمیکنه. ۲ بار بردن هم میتونه وابسته به شانس و کمی مهارت باشه اما سه بار متوالی بردن یعنی تیم تو جایی در میان قهرمان ها دارد و هنرش رو داره که قهرمان باقی بمونه! برای همینه که من با افتخار میگم که تیم کسپرسکی، برای سومین سال متوالی برنده جایزه Gartner Peer Insights به انتخاب مردم شده!
انتخاب ها در این ۳ سال بی دلیل نبودند و بر اساس نظرات مشتریان ما, ما بهترین انتخاب شده ایم.
برخی از نظرات:

ما از کسپرسکی از سال ۲۰۱۵ استفاده میکنیم. این فقط یک آنتی ویروس ساده و معمولی نیست بلکه یک بسته پر از ابزار محافظتی برای برنامه های امنیتی و سرور هاست.

کسپرسکی یک برنامه امنیتی عالی است که ویروس هارو پیدا میکنه, قرنطینه میکنه و در نهایت پاک میکنه. این آنتی ویروس به سادگی ویروس های وارد شده از اینترنت, هارد داخلی و یا فلش مموری را شناسایی کرده و از بین میبرد. همینطور شرکت یک پشتیبان در اختیار شما قرار میدهد که به صورت رایگان به شما کمک میکند تا اطلاعات کامپیوتر و شخص های متصل به سرور را به سادگی جمع آوری کنید.

من خیلی تشکر میکنم از کسانی که وقت گزاشتند و این نظرات رو برای ما ثبت کردند. البته که این تعداد اندکی از آنها بود و ما نزدیک به ۲۰۰۰ تا از این نظرات را داریم. شما هم میتوانید در اینجا نظرات خود را به ثبت برسانید و یا باقی ۲۰۰۰ نظر را بخوانید.
ما به نظر شما احترام میگزاریم و در پی بهبود کیفیت سرویس دهی خود هستیم.

مطالعه کنید:  مقایسه Kaspersky و Webroot در سایت های خارجی